Türkiye’nin yazılım alanındaki ilk unicorn’u INSIDER’a CPCO ataması

0

Son aldığı yatırımla Türkiye’nin yazılım alanındaki ilk Unicorn’u olma başarısını elde eden ve 26 ülkede global olarak da faaliyetlerini sürdüren Insider’da CPCO (Chief People & Culture Officer)  rolüne Sevil Kayaş Yılmaz atandı.

Sevil Kayaş Yılmaz, Insider ailesine katıldı

İş Yaşamına Akkök Holding’de başlayan, PepsiCo’da devam eden ve son olarak Vodafone Türkiye’de Yetenek Stratejisi ve Gelişimi Direktörü olarak rol alan Sevil Kayaş Yılmaz, 9 Mayıs 2022 tarihi itibariyle Insider ailesine katıldı.

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olan Kayaş Yılmaz; Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi üzerine master yaptı. Vodafone Türkiye’de dijitalleşme vizyonu ile birlikte gerçekleştirilen Agile Dönüşüme öncülük etti.

Şirket stratejisi doğrultusunda yeteneklerin organizasyona kazandırılması, ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi, yetenek yönetimi stratejisinin hayata geçirilmesi ve yeni çalışma modellerinin güçlü bir çalışan deneyimi odağında tekrar tasarlanması konularına liderlik etti. Ayrıca şirketin Çeşitlilik ve Kapsayıcılık ajandasını da yürüttü.

Oğuz Çakır

Bir senedir ShiftDelete.Net çatısı altında teknoloji haberleri yazıyor. Aynı zamanda TechInside için iş dünyasına özel içerikler üretiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>