Twitch basketbol maçları yayınlayacak

0

Twitch basketbol

FIBA tarafından yapılan açıklamaya göre Twitch basketbol maçları yayınlayacak. Twitch’te 600 saatlik yayın yapılacak.

Twitch basketbol maçları yayınlarına başlıyor

Uluslararası Basketbol Federasyonu FIBA, müsabakaları dijital platforma taşıyor. FIBA tarafından yapılan açıklamaya göre, Twitch ile yeni bir anlaşmaya varıldı.

Bu kapsamda FIBA’daki bazı müsabakalar, Twitch’te canlı olarak yayınlanacak. FIBA tarafından düzenlenen büyük organizasyonların yanı sıra, 3×3 basketbol maçları dahil pek çok müsabakaya Twitch’te yer verilecek.

Anlaşma kapsamında Twitch, FIBA müsabakalarından 600 saatlik yayın hakkına sahip olacak. FIBA genel sekreteri Zagklis, basketbolu daha fazla izleyiciye sunmak istediklerini ve bunun için hedeflerini güçlendirdiklerini belirtti. FIBA’nın resmi internet sitesinde paylaşılan bilgilere göre bu canlı yayınlar, 2021 yılı ilkbahar aylarında başlayacak.

Aslında ilk etapta oyunculara yönelik yayınlarla büyüme gösteren Twitch, son günlerde farklı alanlarda elde ettiği yayın haklarıyla kitlesini genişletiyor. Bununla birlikte Twitch, farklı yayın platformlarından yayıncı transferleri de yapıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>