Twitch dijital hediye kartı satıyor

0

Twitch dijital hediye kartı

Twitch dijital hediye kartı ile kullanıcıların etkinliklere katılmasını sağlayacak. Bu hediye kartlarına fiziksel ve dijital mağazalardan ulaşılabiliyor.

Twitch dijital hediye kartı satışta

Salgın nedeniyle insanların evlerine kapanmış olması birçok sektörü olumsuz etkiledi. Ancak oyun sektörü oyuncu ve izleyici sayısındaki artışla bu konuda bir adım daha önde olmayı başardı.

Oyun yayınları konusunda dünyanın en büyük platformlarından biri olan Twitch, bu dönemi farklı kampanyalar ve hizmetlerle daha verimli değerlendirmeye çalışıyor. Twitch son olarak hediye kartı satışına başladı. Bits para birimi aracılığıyla bu hediye kartına dijital ortamlardan sahip olunabiliyor.

25, 50, 100 ve 200 dolarlık bu hediye kartları şimdilik ABD sınırları içerisinde aktif olacak. Hediye kartlarıyla abone olmak, bağışta bulunmak veya abonelik hediye etmek gibi işlemler gerçekleştirilebilecek. Bu hediye kartlarının fiziksel olanları ise Best Buy ve GameStop mağalarında ABD’de satılacak.

Twitch’in bu yeni hediye kartlarının önümüzdeki günlerde daha fazla ülkede satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>