Twitter Fabric için yeni analiz aracı

0

Twitter’ın geliştirici süiti Fabric, Branch isimli yeni bir analiz aracına kavuşuyor. Pazar analizleri yapmaya yardımcı olan Branch, derin linkleme yeteneği ile pazarlama kampanyalarının ölçümünü ve karşılaştırmasını yapmayı mümkün kılan bir araç.

Branch sayesinde, Fabric kullanıcıları farklı reklam ve pazarlama kampanyalarının sonuçlarını karşılaştırarak raporlama yapabilecekler. Böylece hangi kampanyanın daha etkili olduğunu görebilecek olan firmaların, Twitter üzerinde daha etkin reklam/pazarlama kampanyaları organize edebilecekler.

Fabric ise, firmalara Twitter’da verileri analiz etme ve sorunları tespit edip hızla müdahale etme imkanı sunuyor. Branch’ın katılımıyla birlikte artık reklamverenlerin elinde çok daha güçlü imkanlar bulunacak ve daha isabetli kampanyalar yaratabilecekler. Ancak yine de bu yeni araç, Twitter’ın ihtiyaç duyduğu reklamveren akını için yeterli sebep olmayabilir. Kullanıcı sayısı bakımından Snapchat’ın bile altına düşen Twitter, reklamverenler için uzun zamandır ilk tercihlerden biri değil.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>