Twitter Promote Mode, aylık 99 dolara değiyor mu?

0

Twitter Promote Mode

Twitter Promote Mode, geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulmuştu. 99 dolarlık aylık ödemesi olan servis, bir ay boyunca Twitter hesabınızı ve attığınız tweet’leri öne çıkararak daha çok kişiye ulaşmasınızı vaadediyor.

İlk olarak ilginç bir şekilde masaüstü yerine uygulamanın mobil versiyonuna sunulan bu seçenek, otomatik olarak profilinizi ve tweet’lerinizi öne çıkarıyor olmasıyla hem şahsi hesaplar hem de kurumlar için dikkat çekici bir özellik. Peki alınan sonuçlar, 99 dolara değiyor mu?

Twitter Promote Mode ne kadar bir erişim sunuyor?

Bir Promote Mode kullanıcısı olan @RIMtailing, 30 yeni takipçi ve 30.000 civarı etkileşim aldığını söylerken, bir süredir bu üyeliği kullanan bir başka kullanıcı @MattNavarra, aldığı sonuçları paylaştı.

 

31 Ekim‘den bu yana Promote Mode kullanıcısı olan Navarra, sadece 7 (yedi) takipçi ve 12,268 erişim rakamına ulaşmış. Bu da tabii ki aylık 99 dolarlık ücrete göre kulağa biraz az geliyor. Ancak bu modu kullandığınızda size sunulan detaylı istatistik sayfalarının bir hayli faydalı olabileceğini de söylemekte fayda var.

Şimdilik küçük ve büyümeye yakın işletmeler ve bazı şahsi hesaplar için uygun görülen Twitter Promote Mode üyeliğinin sonuçları pek de verimli değil gibi. Bakalım bu üyelik ile ilgili yakın zamanda bir iyileştirme veya geliştirme yapılacak mı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>