Twitter Revue’yü satın aldı

0

Twitter Revue

E-bülten konusunda en iyi şirketlerden biri olan Revue, Twitter tarafından satın alındı. Twitter Revue’nin hizmet vermeye devam edeceğini duyurdu.

Twitter Revue ile ne planlıyor?

Hollanda merkezli Revue, e-bülten konusunda verdiği hizmetle büyük bir başarı yakaladı. İçerik yayıncılardan abonelikle ücret kazanan Revue, yayıncıların da bültenleri aracılığıyla para kazanmasını sağlıyordu.

Twitter, Revue’nün yükselen başarısının ardından platformu satın aldığını duyurdu. Twitter’ın üst düzey yöneticilerinden Mike Park, bu satın almanın insanların ilgi alanları doğrultusunda bilgi alma sürecini hızlandıracağını belirtti.

Bununla birlikte Revue Pro’daki tüm özelliklerin artık kullanıcılar için ücretsiz hale geldiği, ücretli bültenlerde yapılan kesintilerin ise yüzde 5’e düşürüldüğü duyuruldu. Bu sayede yayıncılar tüm özelliklere erişim sağlarken, bültenlerinden daha fazla gelir elde edebilecekler.

Twitter’ın bu satın alma için ne kadarlık bir ödeme yaptığı ise henüz açıklanmadı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>