Twitter Tasarım Başkanı, İşten Ayrılıyor!

0

Günümüzün en popüler sosyal medya araçları arasında başı çeken isimlerden olan Twitter, belirli dönemlerde fonksiyon geliştirmeleri yanında, tasarım yenilikleri ile de kullanıcılarının beğenisini artırmaya çalışıyor.

Twitter tasarım bölümü başkanı Mike Davidson
Twitter tasarım bölümü başkanı Mike Davidson

Twitter’ın tasarım bölümü başkanı konumunda yer alan Mike Davidson, öyle görünüyor ki artık Twitter tasarımlarından uzak bir hayat yaşamak istiyor.

2012 yılından bu yana, Twitter tasarım bölümünde yer alan Mike Davidson, kısa bir süre önce kendi Twitter hesabından, şirketten ayrılacağının haberi paylaştı. 2016 Şubat ayına kadar görevini devam ettireceğini söyleyen Davidson, sonrasında ise başkanlıktan ayrılacağını belirtti.

Son olarak söylemek gerekirse, şu an için Mike Davidson yerine Twitter tasarım bölümü başkanlığına kimin geçirileceği ile ilgili net bilgiler yer almıyor. Önümüzde ki dönemlerde Twitter, bu konu ile ilgili nasıl bir adım atacak, merakla beklenen konulardan olmuş durumda.

 

Eren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor. Keza iş dünyasını da takip eden Eren Ertem, ilgili çalışmalarını da sürdürüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>