TwoDrive USB bellekleri tanıtıldı

1

twodrive usb

Depolama çözümleri üreticilerinden Super Talent Technology firması, TwoDrive adını verdiği yeni nesil USB belleklerini duyurdu.

TwoDrive

TwoDrive bellekleri pratik ve performanslı kullanım sunuyor

Super Talent tarafından hazırlanan TwoDrive USB bellekleri, USB 3.0 ve Lightning portlarını aynı birimde barındıran bir tasarıma sahip. Bu tasarımı sayesinde USB portuna ve Lightning portuna sahip olan cihazlar arasında hızlı bir şekilde veri aktarımı sunabiliyor. 

iOS işletim sistemli cihazlarda kullanabilmek için ise AppStore’dan STT Mobile Manager isimli uygulamanın cihazda kurulu olması gerekiyor. Bu uygulamayı kurduktan sonra, USB belleğin Lightning portunu kullanarak iOS cihazlarda veri transferi sağlanabiliyor. 

Bu haber de ilginizi çekebilir!

Vestel, yeni fabrikasının temelini attı!

16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB kapasitelere sahip olan USB bellekler, Lightning girişi üzerinden 34 MB/s hızlara kadar okuma ve 16 MB/s hızlara kadar yazma hızı sunuyor. USB 3.0 portu ise 120 MB/s hızlara kadar okuma ve 60 MB/s hızlara kadar yazmaya olanak sunuyor. 

Pratik bir kullanım sunan bu belleklerin fiyatlandırması ise henüz yapılmadı. Özellikle iOS cihazlara sahip olanların oldukça işine yarayacak bu bellekler, hızlı veri aktarımı için ideal olacaktır. 

 

Kaan ARLI

ShiftDeleteNet Teknoloji Editörü. Teknoloji dünyasının ortasında nefes alan bir editör...

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>