Uçakta ayakta yolculuk etmeye hazır mısınız?

0

Uçakta ayakta yolculuk

Alınan yeni koltuk patentleri ile uçakta ayakta yolculuk etmek çok yakın zamanda gerçek olabilir. The Skyrider 2.0 koltuklar uçakta ayakta yolculuk edilerek, yeni bir ekonomi sınıfının oluşmasını sağlayacak.

The Skyrider 2.0 ile uçakta ayakta yolculuk

İtalyan bir koltuk üreticisi, yolcuların uçakta ayakta gidebileceği bir koltuk tasarımını tanıttı. The Skyrider 2.0 olarak duyurulan bu koltuklar ile yolcular, neredeyse dik bir şekilde yolculuk edecek. Bu koltuk tasarımındaki temel amaç ise uçağa daha fazla koltuk koyarak, daha fazla yolcu taşıyabilmek. Yolcu kapasitesindeki artış ile havayolu şirketleri sefer başına daha fazla gelir elde edebilecek.

Koltukların özellikle yakın mesafeli yurtiçi seyahatler için kullanılabileceği belirtiliyor. Ekonomi sınıfı olarak geçecek olan bu koltuklar, daha ucuz olmaları nedeniyle, kısa mesafede yolcuların memnun kalmasını da sağlayabilir.

Elbette bu koltukların direkt olarak kullanılması şu an için mümkün değil. Öncelikle gerekli güvenlik ve dayanıklılık testlerinin geçilmesi gerekiyor. Sonrasında ise müşteri memnuniyetinin sağlanabilip, sağlaamayacağı konusunda havayolu şirketlerinin pazar araştırması yapması gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>