Techinside Google News
Techinside Google News

United Payment; En İyi İşveren’ unvanına ikinci kez sahip oldu!

United Payment, 5 kıta ve 97 ülkede 30 yıldan fazla süre boyunca iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında, bu yıl ikinci kez En İyi İşveren unvanını elde etti.
- Advertisement -

Fintek ödeme hizmeti sunan United Payment, bankalar ile global şirketlerin ve finteklerin finansal teknolojileri kullanabilmeleri için çözümler sunuyor. Ödeme noktasında parayla ilgili her işte, tüm FinTek çözümlerini kobiler ile buluşturuyor. Sanal veya fiziksel kartlar, ödeme altyapı çözümleri, linkle ödeme, kart saklama, POS çözümleri, para transferi, cüzdan çözümleri, nakit yönetimi, check-out entegrasyonu, pazar yeri ödeme çözümleri, fatura ödeme, sadakat çözümleri sunuyor.

5 kıta ve 97 ülkede 30 yıldan fazla süre boyunca iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında, bu yıl ikinci kez En İyi İşveren unvanını elde etti.

United Payment, kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda sürdürdüğü çalışmaları ile “Harika Bir İş Yeri” sertifikasını yeniledi. Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında çalışanlarla yürütülen anket araştırması; güven, etkin liderlik, değerler, çalışan potansiyelinin yükseltilmesi ve inovasyon olmak üzere 5 kategoride gerçekleştirildi. Çalışanlarının değerlendirmesi sonucunda United Payment, üst üste ikinci kez “Great Place To Work-En İyi İşveren” sertifikasını almaya hak kazandı.

Her çalışanımızın kendine ait özel bir gücü var

United Payment Türkiye Ülke Müdürü Adem Aykın, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “United Payment’ın sahip olduğu insan kaynağı, bizim en kıymetli varlığımızdır ve her çalışanımızın kendine ait özel bir süper gücü var. Bu güçleri keşfetmekten ve süper güçlerini göstermeleri için onlara alan sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. United Payment’ın güçlü ekibi, 15 milyon son kullanıcımızın her gün kullandığı uygulamaların ödeme adımlarını, güven içinde ve hayatlarını kolaylaştırarak gerçekleştirmelerini sağlıyor. Böylesine büyük bir operasyona katkı sunan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizim “hayatın düğümlerini çözen görünmez güç” olmamızı sağlayan, süper güçlerini bizim sistemimize entegre eden çalışanlarımızdır. Sahip olduğumuz ekibimiz ile büyüme yalnızca kaçınılmaz bir sonuç, esas olan United Payment kültürü ve çalışanlarının yarattığı harika ekip işi. Onların nezdinde, ‘en iyi işveren’ seçilmek bizim için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı yaratıyor.” 

Great Place To Work, 1992’den beri dünya çapında 100 milyondan fazla çalışanın dahil olduğu Trust Index Çalışan deneyimi anketinden elde ettiği veriler ve analizler ışığında, harika bir iş yeri deneyiminin temelinde güven kültürünün yer aldığını tespit etti. Great Place To Work Global çapta organizasyonların tüm çalışanları için yüksek güvene dayalı bir iş yeri deneyimi yaratarak iş yeri kültürlerini ölçmelerine ve daha iyi iş sonuçları üretmelerine yardımcı oluyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir