Üniversiteler 10’uncu kez buluştu!

0

Üniversiteler Buluşuyor etkinliğinin 10’uncusu bu yıl 5-7 Nisan tarihleri arasında düzenlendi. 60’tan fazla üniversite temsilcisinin katıldığı etkinlikte İnfotürk Group’un iş ortakları da yerini aldı. Cisco ve HP Türkiye sporsorluğunda düzenlenen organizasyonun katılımcıları arasında Cisco, HP, Netex, AMD, Logsign, Commvault, Paloalto Networks, VMware, Techdata, Axis ve Blackboard yer aldı.

‘’En İyi Terzi Biziz‘’

Düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasında İnfotürk Genel Müdürü Murat Tepeli şunları söyledi: ‘’İyi bir dönüşüm ancak iyi bir terzi ile olabilir teması çerçevesinde yaparak; ‘’En İyi Terzi Biziz‘’ sloganı ile üniversitelerde yeni nesil teknolojik çözümleri ile dijital dönüşümleri daha hızlı ve akıllı hale getirmek adına ‘’size en uygun kumaş ile, en iyi takım elbiseyi diken terziniziz.’’

Etkinlikte konuşan birçok konuşmacı yeni nesil çözümlerini dinleyiciler ile paylaştı. Etkinlikte ayrıca Cisco Türkiye adına söz alan Kamu Satış Yöneticisi Gökhan Egehan da bir konuşma yaptı. Egehan,  üniversitelere özel akıllı kampüs çözümleriyle planlamalar yapacaklarını ve bu süreçte en önemli iş ortaklarından İnfotürk ile başarılı işler yürüteceklerini açıkladı.

Etkinlikte katılımcılara yeni nesil bütünleşik kampüsler, kampüs ağ mimarileri ile ilgili akıllı çözümler ve bu çözümlerin dijital dönüşüm süreçlerini nasıl hızlandırdığı konularında bilgiler verildi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>