UPS drone teslimatları için ortaklık kurdu

0

UPS drone teslimatları için CVS Pharmacy ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklıkla UPS, drone teslimatlarındaki müşteri deneyimini takip edecek.

UPS drone teslimatları için takip sistemi oluşturuyor

Lojistik şirketlerinin büyük bir kısmı drone ile teslimatlarını artık ticari olarak başlatsa da müşterilerin bu teslimatlara hazır olup olmadığı henüz bilinmiyor. Dünyanın en büyük lojistik şirketlerinden biri olan UPS, bu teslimatlar için müşteri deneyimini ölçecek bir araştırma yapacak.

Drone ile teslimatlarda müşteri deneyimini analiz etmek için UPS’in insansız hava aracı iştiraki olan UPS Flight Forward, Ameri Source Bergen, Kaiser Permanente ve Utah Üniversitesi ile ortaklık kurdu.

Ortaklık kapsamında UPS, bu şirketlerin ürünlerinin teslimatını drone’larla gerçekleştirecek, mevcut ve olası sorunlar için yeni projeler gerçekleştirecek. Ayrıca drone ile tesliamatlardaki müşteri deneyimi de analiz edilerek, mevcut hizmet en iyi seviyeye getirilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>