Techinside Google News
Techinside Google News

Üstün görüntü kalitesi sunan Samsung televizyonlar!

Yüksek görüntü kalitesi sunan televizyonları ile ünlü olan Samsung'un tavsiye ettiğimiz modellerini sizler için bir araya getirdik.
- Advertisement -

Dünyanın en büyük telefon üreticisi olan ve yıllardır liderliğini koruyan Samsung’un ekran konusunda uzman olduğu 7’den 70’e herkes tarafından bilinir hale geldi. Samsung Display çatısı altında Apple başta olmak üzere birçok rakibi ve kendisi için ekran üretimi gerçekleştiren Samsung üst seviye görüntü kalitesi sunan televizyonlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Televizyon satın almayı düşünenen ancak hangi modeli alacağını bilmeyenler için HD, Full HD ve 4K çözünürlük sunan Samsung TV’leri sizler için seçtik. Haibrag teknoloji ürünleri konusunda son dönemin parlayan yıldızı olduğu için ürünleri bu platformdan seçtik.

Tahmin edebileceğiniz üzere ekran boyutu ve çözünürlük arttıkça, cihazların fiyatları da artıyor.

Her bütçeye uygun Samsung televizyonlar

5000 TL’nin altındaki fiyat etiketi ile listemizdeki en uygun fiyatlı TV olan Samsung UE32T5300AU, 32 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. 1366 x 768 piksel yani HD çözünürlük sunan LED televizyon, 2 adet HDMI girişi ve akıllı TV özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Samsung UE32T5300AU için buraya tıklayabilirsiniz.

Bütçesini biraz daha zorlayabilenler 40 inç yani 101 cm büyüklüğünde ekrana sahip olan ve Full HD çözünürlük sunan Samsung 40T5300 modelini tercih edebilir. Bu akıllı televizyon yine LED panel ile karşımıza çıkıyor ve dahili uydu alıcısı sayesinde çanak antenden gelen kabloyu takmak yeterli oluyor.

Tabi akıllı bir televizyon olduğu başta YouTube olmak üzere birçok online platformdaki içeriğe doğrudan erişmeniz mümkün.

Samsung 40T5300 için buraya tıklayabilirsiniz

7 bin TL ile 14 bin TL arasında bütçeye sahip olan kişilere önerimiz, AU7000 serisi Samsung televizyonları tercih etmeleri. 43 inç, 50 inç, 55 inç ve 70 inç olmak üzere dört farklı ekran boyutu ile karşımıza çıkan televizyonlar oldukça ince çerçevelere ve şık bir tasarıma sahip.

4K çözünürlük sunan ve günümüzün tüm popüler servislerini destekleyen akıllı TV’ler, diğer modeller ile benzer şekilde dahili uydu alıcısına sahip. Özellikle 70 inç yani 177 cm büyüklüğe sahip olan model, devasa salonlar için fiyat / performans açısından gayet mantıklı.

Samsung AU7000 serisi televizyonlar için tıklayabilirsiniz

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir