Uydu radyo hizmeti SiriusXM ücretsiz oldu

0

Uydu radyo hizmeti

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok hizmet sağlayıcı, Premium özelliklerini geçici olarak ücretsiz hale getiriyor. Son olarak uydu radyo hizmeti SiriusXM de ücretsiz oldu.

Uydu radyo hizmeti SiriusXM Premium kısa süreliğine ücretsiz

Tüm dünyada artan koronavirüs tehlikesi, hayatı neredeyse durma noktasına getirdi. Birçok ülkede vatandaşlara salgının yayılımının yavaşlaması için evde kal şeklinde çağrılar yapılıyor.

Kullanıcıların evde geçirdikleri sürenin artmasıyla, internet kullanımında da ciddi bir artış yaşanıyor. Bu artışla beraber film, dizi ve müzik platformlarına talep artıyor. Hizmet sağlayıcılar da bazı Premium hizmetlerini kısa süreli ücretsiz hale getirerek, kullanıcılara destek olmaya çalışıyor.

Son olarak uydu radyosu alanında bilinen firmaların SiriusXM, Premier isimli Premium hizmetini kısa süreliğini ücretsiz yaptığını duyurdu. Böylelikle kullanıcılar 15 Mayıs tarihine kadar SiriusXM Premier’i herhangi bir ücret ödemeden kullanabilecek.

SiriusXM’in yaptığı bu kampanyanın bitmesiyle, yeniden 13 dolarlık fiyat etiketi üzerinden hizmet verilmesi gerekiyor. Kullanıcıların hizmetten kısa süreliğine ücretsiz yararlanabilmesi için SiriusXM’in Twiter paylaşımındaki linki kullanması gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>