Uzaydan sınırsız internet paketi Türkiye’de

1

Şehrin dışında, çep telefonu’nun bile çekmediği bir yerde sınırsız internet keyfi sürmek artık çok kolay. Dünyanın lider uydu operatörlerinden biri olan Eutelsat’ın genişband IP erişim teknolojisi tooway’in Türkiye pazarına sunduğu yüksek hızda sınırsız uydu internet paketi Infinite, dijital süper kullanıcılar ve Küçük Ölçekli Ofis/Ev Ofis işletmeleri’nin yüzünü güldürecek. Türkiye’de abonelik yaptıran ilk bin kişinin hizmetine sunulacak olan internet paketinde kullanıcılar, 22 Mbps’ye kadar olan indirme ve 6 Mbps’ye kadar olan yükleme hızlarıyla Avrupa’daki en hızlı geniş bantlı uydu internet erişim hizmetine kavuşacak.

Bir küçük çanakla dünyaya bağlanın

Her an kullanıma hazır olan tooway Infinite, küçük bir uydu çanağı ve bilgisayara bağlı bir modem yardımıyla çalışıyor. Kullanıcının kendisinin de yapabileceği kadar kolay olan çanak kurulumu, Eutelsat Broadband tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmış size en yakın tooway yetkili satıcıları tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca, paket kapsamında bir adet Sabit Gerçek IP adresi ve eklenecek bir aparatla aynı çanak üzerinden çok kanallı televizyon izleme imkânı da sunuyor. Standart IP erişim imkânı sağlayan tooway Infinite, dileyenler için ek cihazlarla internet üzerinden telefon görüşmesi (VoIP) ve evin her köşesinden internet erişimi için kablosuz ağ gibi ek hizmetlere de destek vermektedir.

İnternet erişimi yavaş olan ya da hiç olmayan ev çalışanları veya aileler için mükemmel bir tercih olan tooway Infinite’nin iş, haberleşme, eğitim ya da eğlence amacıyla internete bağlananlar için ideal bir çözüm olduğunu söyleyen Eutelsat Bölge Satış Direktörü Ömer Karataş “Bu sınırlı sürüm kampanyamızla kullanıcılarımızın yüksek hız- sınırsız erişim imkânına en rekabetçi fiyatlarla sahip olmaları temin edilecektir” diyor.

Yorumlar

  1. Maximum 100 gb akk var, sinirsizdan oldukça uzak ayrıca fiyatları da makul değil.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>