Valve sanal gerçeklik seti için rekor talep!

0

Valve sanal gerçeklik

Valve sanal gerçeklik seti ile büyük bir başarı elde etti. Bu sanal gerçeklik seti, bazı ülkelerde tükendi ve Valve siparişlere yetişemedi.

Valve sanal gerçeklik seti için büyük talep

Sanal gerçeklik gözlüğü üreticileri, bekledikleri satış rakamlarını yakalayamadı ve birçoğu bu ürünlerinin üretimine son verdiğini duyurmuştu. Ancak sanal gerçeklik teknolojisi, oyun sektöründeki yükselişine devam ediyor.

Valve, merakla beklenen Half-Life için geliştirdiği VR seti Valve Index ile bu alanda oldukça yenilikçi bir karar verdi. Geçtiğimiz hafta Half-Life’ın duyurulmasının ardından, VR seti Valve Index birçok ülkede tükendi. Hata e-ticaret platformlarında da yakında stoklarımızda şeklinde uyarı verildi.

31 ülkede resmi satışları bulunan VR seti Valve Index, özellikle ABD ve Kanada’daki satışları için stok yetiştirmekte zorlanıyor.

Bu satışlara yoğun talep gösterilmesinde VR seti ValveIndex’i satın alan kişilere Half-Life’ın ücretsiz sunulması da yer alıyor. Half-Life, Steam’de 82 TL’lik ön sipariş fiyatına sahip.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>