VeduBox uzaktan eğitim, web/video toplantı sistemi

0

50X70-Poster-Etgi
VeduBox e-eğitim konusunda ihtiyaçları karşılarken, aynı zamanda farklı noktalarda personelin internet üzerinden canlı toplantı ve eğitim yapmasını sağlayarak verimli ve ekonomik bir iletişim sağlıyor.
Üniversiteler, kolejler ve kurslar tarafındandan da kullanılan VeduBox,  dijital eğitimin gereksinimlerini %100 Bulut Teknolojine sahip, yatırım gerektirmeyen çok yüksek teknolojileri içeren bir alt yapı servisi sunuyor. VeduBox her bir kuruma kendi logosu ve adıyla hizmet veriyor.
ETGi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar, geliştirmiş oldukları VeduBox sistemi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım Anonim Şirketi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi gibi bir çok kuruma hizmet vermekte olduklarını ifade etti. Ayrıca Amerika’da Silikon Vadisinde bir şube açarak Vedubox sistemi ile tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçladıklarını da ilave etti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>