Venmo kripto para ticaretini destekliyor

0

Venmo kripto para

PayPal’ın sahibi olduğu Venmo kripto para ticaretini desteklemeye başladı. Kripto paralar, ödeme aracı olarak kullanılmaya devam ediyor.

Venmo kripto para ticareti için yeni bir adım attı

Kripto paralar, yerleşik ödeme sağlayıcıları tarafından benimsenmeye devam ediyor. Kripto paraların kabul aldığı yeni ödeme platformu ise Venmo oldu.

PayPal’ın sahibi olduğu Venmo, kullanıcılarına Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash satın alma ve satma imkanı sunarak kripto ticaretine yeni bir soluk getiriyor. Venmo kullanıcıları, bakiyelerinden veya bağlantılı bir banka hesabından veya banka kartından fon kullanarak 1 $ ‘dan başlayan bir dijital varlık satın alabiliyor. Kullanıcılar ayrıca fiyatları takip edebilecek ve sanal para hakkında bilgi edinmek için uygulama içi kılavuzlara ve videolara erişebilecek.

Venmo, müşterilerinin yüzde 30’unun zaten kripto veya hisse senedi satın almaya daha önce başladığını belirtiyor. Bu müşterilerin yüzde 20’sinin salgın sırasında kullanmaya başladığı vurgulanıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>