Veri güvenliği, neden önemli? (VİDEO)

1

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden Metric, büyük veri ve iş analitiği alanındaki çalışmalarında izlediği yöntemleri anlatırken, stratejilerini güncellemek isteyen şirketleri bekleyen fırsat ve tehditleri paylaştı.

Firmanın geliştirmiş olduğu Monimetric ürünü sayesinde, kurumların karşı karşıya olduğu siber tehdit ve açıklar, kolayca tespit edilebiliyor. Geliştirilen yetkilendirme teknikleri ile veri güvenliği sağlanan işletmeler, düzenleyici kurumlar tarafından gerçekleştirilen denetlemelerden de sorunsuz geçebiliyor. 

Kuruluşunun üzerinden, ilk 10 yılı geride bırakmak üzere olan şirketin Satış ve Pazarlama Uzmanı Begüm Albayrak ile sohbet etme imkanı bulduk.

YouTube video

SAP BusinessObjects sertifikasına sahip, danışmanları ile beraber işletmelerin iş süreçlerinde katma değer sağlayan firma, SAP’nin bu kategorideki Gold Partner unvanına sahip olan az sayıda kuruluştan biri. Metric, SAP Türkiye iş ortakları arasında İş Zekası ve Veri Ambarı gelirlerine göre 1. sıradayken, Bilişim 500 araştırma sonuçlarına göre yine aynı kategoride 3. sırada yer alıyor.

İnovatif çözümlerle sektöre yön verme amacında olan Metric, aynı zamanda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi Belgesi‘ne de sahip.

 

Yorumlar

  1. Veri guvenligi ile SAP business sertifikasinin ne alakasi var?

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>