Veri koruma için yeni ürün: CA Arcserve UDP,

0

Günümüzde sürekli artan veri boyutları ve sanallaştırma gibi hızla gelişen teknolojik ilerlemelerin vardığı nokta yüzünden, veri koruma mimarileri ihtiyacı karşılamada yetersiz kalmaya başladılar. BT departmanlarının içindeki cihazlar değil, sunduğu uygulama ve servis yeterlilikleri, artık şirketlerin en önemli varlıklarından birisine dönüşmüş durumda. Bu ortamda veri kurtarmayı hızla gerçekleştirebilen, yedekleme işlemini kesintisiz yapabilen sistemlerin önemi giderek artıyor. Ancak bu sistemlerin çoğu zaman son derece niş birer servis olarak kalmaları, oldukça pahalı oluşları ve dahası kurulum esnasında ve kullanımda karmaşıklık üzerine karmaşıklık eklemeleri ciddi dezavantaj teşkil etmekyetdi. Şimdi ise Platin Bilişim uzmanlığında sunulmaya başlanan CA Arcserve UDP (Tümleşik Veri Koruma) süiti, tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor.

Arcserve UDP ile temel veri koruma teknolojileri bir çatıda buluşuyor!

Yedeklemenin çok ötesine geçen ve normal şartlarda sadece büyük şirketlerin karşılayabileceği merkezi yönetim özelliklerine sahip, güvenilir veri koruması sunan Arcserve Backup mimarisi üzerine kurulan Arcserve UDP, geliştirilmiş yönleri ve yepyeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu yeni süitin en önemli özelliği bütünleşik bir sistem olması. Arcserve UDP, imaj yedeklemesi, sınırsız artımlı yedekleme, sıfırdan sunucuya yükleme, veri yineleme gibi özellikleri teyp, bulut ve sanal için birleşik mimaride sunuyor. Ürün ayrıca tek bir kullanıcı arabirimi ile bütün temel veri koruma teknolojilerini tek bir yönetim konsolunda birleştirmiş durumda. Yani Arcserve UDP kullanılabilirlik konusunda pazardaki rakiplerine açık ara fark atıyor.

Gelişmiş özellik ve yeterlilikleri ile pazarda fark yaratıyor

Görev esaslı “veri koruma planları” oluşturulabilen, kritik iş sistemlerinin, uygulamaların ve verilerin ayrı bir kopya sunucuda otomatik felaket kurtarması için test edilmesine imkan tanıyan, Windows ve Linux için fiziksel ve sanal sistemlerin sürekli veri yinelemesi ve tam sistem desteği sunan, neredeyse aracısız yedeklemelerle Linux düğümlerinin dosya düzeyinde kurtarılmasını sağlayan CA Arcserve UDP, çevrimdışı senkronizasyon ve otomatik, bağlantı hatasına dayanıklı resenkronizasyon ile farkını ortaya koyuyor.

Konuyla ilgili bilgiler veren Platin Bilişim Backup Takım Lideri Emre Tatar, şu ifadeleri kullanıyor: “Platin Bilişim’in uzman kadrosu ile kurulumu ve ürün desteği verilen CA Arserve UDP, temel veri koruma teknolojilerini tek bir yönetim konsolunda bir araya getiren birleşik teknolojisi ve belirli veri koruma ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş koruma planları ile pazarda fark yaratan bir ürün. Sistem yöneticileri geleneksel veri koruma çözümleri nedeniyle son derece karmaşık ortamları birbirinden kopuk ve giderek büyüyen yedekleme, yineleme ve yük devretme politikalarını kullanarak korumak zorunda kalıyorlardı. Bu bağlamda devrimsel bir ürün olan CA Arcserve UDP ile bu yaklaşım tarihe karışıyor. Kullanıcılar, arcserve veri koruma planları sayesinde, her düğüm için gereksinim duydukları RTO/RPO parçacık seviyesine çok parçacıklı olarak, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir. Arcserve UDP’yi diğerlerinden ayıran bu özellik endüstride benzersiz. Platin Bilişim olarak CA Arcserve UDP’nin kurulum ve servis desteğini müşterilerimize sunuyor olmaktan dolayı son derece gururluyuz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>