Techinside Google News
Techinside Google News

Video konferanslar için interaktif ekranlar

ViewBoard 62 Serisi interaktif ekranlar en son video konferans teknolojileriyle donatılmış üst düzey görsel ve işitsel performans sunuyor
- Advertisement -

Dünyanın önde gelen görüntü ve eğitim teknolojileri üreticilerinden ViewSonic Corp., hem kurumsal hem de yüksek öğrenim kuruluşlarına, video konferans sırasında gelişmiş üretkenlik ve iletişim için bir dizi gelişmiş teknoloji sunan ViewBoard 62 Serisi interaktif ekranlarını duyurdu.

ViewSonic Sunum Grubu Direktörü Monica Sun, “Çalışma ve öğrenmenin dinamikleri hızla değişiyor. İşletmeler ve eğitim kurumları, güçlü görsel-işitsel teknolojilere yönelerek iletişimi ve işbirliğini artırma ihtiyacı duyuyorlar. ViewBoard 62 Serisi, bu ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlandı ve kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor” diye belirtti.

Video konferans için kapsamlı bir çözüm

ViewBoard 62 Serisi interaktif ekranlar

ViewBoard 62 Serisi 4K çözünürlükte ve 86 inçe kadar ekran boyutlarının yer aldığı ViewBoard 62 Serisi,  Microsoft Teams, Google Meet, Cisco Webex ve Zoom Meetings gibi önde gelen video konferans platformlarıyla entegre çalışabiliyor. Otomatik çerçeveleme ve ses takibi özellikleri sayesinde, katılımcılar her zaman net ve vurgulanmış bir biçimde görünebiliyorlar; bu sayede böylece toplantı verimliliği de artıyor. Otomatik çerçeveleme ve ses takibi özellikleriyle katılımcıların her zaman net ve vurgulanmış bir biçimde görüşebildigi ViewBord 62 Serisi’nde, bu şekilde toplantı verimliliği de artıyor.

ViewBoard 62 Serisi, kullanıcıların anında tak ve çalıştır özellikli bağlantı noktaları aracılığıyla medya paylaşımını da kolaylaştırıyor. USB Type-C bağlantı noktası, farklı cihazlardan içeriğin hızlı bir şekilde paylaşılmasını sağlıyor ve böylece, toplantı katılımcıları arasında iş birliği daha da artıyor.

Daha iyi dahili iletişim

ViewBoard 62 Serisi, myViewBoard Manager aracılığıyla kuruluşların iç iletişimini de iyileştirmelerine olanak tanıyor. Bu yönetim aracı, acil mesajların iletilmesi ve medya içeriklerinin yönetimi için uzaktan erişim sağlıyor. Bu da kurumsal iletişimi daha etkin bir hale getiriyor.

ViewBoard 62 Serisi, EPEAT Gümüş sertifikasıyla çevre dostu bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlıyor. Bu özellikleriyle kullanıcıların sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunmalarına yardımcı oluyor.

ViewBoard 62 Teknik Özellikler

  • 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip 86 inç ekran
  • Microsoft Teams, Google Meet, Cisco Webex ve Zoom Meetings ile uyumluluk
  • Otomatik çerçeveleme ve ses takibi ile Hepsi Bir Arada konferans kamerası
  • 360 derece ses kapsama alanına sahip Kablosuz Konferans Hoparlörü
  • Anında tak ve çalıştır paylaşımı ve USB Type-C bağlantı noktası
  • 20 noktalı çoklu dokunma ile Yansıtılan Kapasitif Dokunma (PCAP)
  • myViewBoard Manager ile merkezi yönetim
  • EPEAT Gümüş sertifikalı sürdürülebilir tasarım

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir