Virgin Galactic ücretsiz uzay gezisi kazananı açıkladı

0

ücretsiz uzay gezisi

Virgin Galactic ücretsiz uzay gezisi için kazananı duyurdu. Kazanan kişi Keisha, bileti astrofizik öğrencisi kızına verecek.

Virgin Galactic ücretsiz uzay gezisi sunacak

Virgin Galactic, Omaze çekilişinin kazananını açıkladı. Temmuz ayında duyurulan çekilişte, şirketin herhangi bir şart içermeksizin insanlara uzayın sınırına iki bilet kazanma şansı verildi. Kazanan, Antigua ve Barbuda’dan bir sağlık koçu olan Keisha S. İkinci bileti astrofizik öğrencisi olan kızına vermeyi planlıyor.

Keisha, “Hayatım boyunca hep uçmayı ve uzaya karşı bir hayranlığım oldu ve bu benim için gerçekten gerçekleşen bir rüya. Benim için dünyalar demek. Bu deneyimi kızımla paylaşmayı umuyorum, böylece birlikte gelecek nesillere hayallerinin peşinden gitmeleri için ilham verebiliriz” dedi..

Çekilişlere katılım ücretsiz olsa da daha fazla giriş kazanmak için uzay uçuşlarını daha erişilebilir hale getirmeye adanmış bir hayır kurumu olan Space for Humanity’ye de bağışta bulunulabiliyor. Virgin Galactic, kuruluşun Yurttaş Astronot Programı için bu şekilde yaklaşık 1.7 milyon dolar bağış topladığını tahmin ediyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>