VirtualMetric çözümlerinin dağıtımı Tech Data’da!

0

Uluslararası pazarlarda bankacılık, veri merkezi, telekomünikasyon ve üretim sektörlerinde birçok müşteri tarafından tercih edilen VirtualMetric, BT yöneticileri için sistemin yönetimini kolaylaştıran özellikler sunuyor. Tech Data ile yapılan anlaşma kapsamında VirtualMetric’in çözümlerini Tech Data üstlenecek. 

Tech Data, VirtualMetric’in iş sürekliliği çözümünü kendi müşterilerine sunacak 

VirtuelMetric‘in en güçlü yanlarına baktığımızda karşımıza, markası ya da donanımı ne olursa olsun tüm ortamları ön gereksinim ve kurulum olmadan izleyebilmesi ve gerçek zamanlı performans takibi gibi noktalar çıkıyor. VirtualMetric’in müşterilerine sunduğu profesyonel servisler ile müşteri isteklerine bağlı olarak özel geliştirmeler ve müşteri ortamındaki diğer servisler ile entegrasyon yapılabiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tech Data Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı şunları söyledi:

“VirtualMetric çözümlerinin, kanala erişim gücümüz sayesinde bilinirliğini artıracağız ve pazar payı metriklerinde çok daha yüksek seviyelere taşıyacağız.

Mevcut Tech Data portföyü ile uyumlu çözümlere sahip VirtualMetric, müşteri ihtiyacını giderme açısından da stratejik öneme sahip. Dolayısıyla bu tür çözümlerin BT pazarına ulaşması için heyecanla çalışıyoruz. Tech Data olarak dünyanın en güçlü BT çözümleri üreticilerinin ürünlerini portföyümüzde bulunduruyoruz ve birçok uluslararası BT şirketiyle çalışıyoruz. Öte yandan ülkemizde önemli başarılar yakalamış yerli sermayeli çözümlerin uluslararası pazarlara ulaşmasına katkı sağlamaktan da memnuniyet duyuyoruz”

VirtualMetric Kurucu Ortağı Ali Vargonen ise açıklamasında şunlara yer verdi:

“Uçtan uca tüm süreçlerde VirtualMetric olarak kurulum, devreye alma, eğitim ve teknik destek ihtiyacına sahip müşterilerimizle online ortamda toplantı yapabiliyoruz ve soru-cevap yöntemiyle ilerleyerek ihtiyaçlarını hızlı ve etkili bir şekilde gideriyoruz. Ayrıca sadece kavramlarda değil, iş yapış biçimimizle de müşteri odaklı bir şirketiz. Bu yaklaşımımız sayesinde müşterilerimizden gelen yeni özellik taleplerini dikkate alarak ve bunları ürün geliştirme yol haritamıza ekleyerek kendimizi diğer firmalardan ayırıyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>