Visa ve Goldman Sachs blockchain birliğine katıldı

Visa ve Goldman Sachs
Visa ve Goldman Sachs

Ödeme ve bankacılık alanındaki iki dev Visa ve Goldman Sachs, blockchaine yöneliyor. İkili, blockchain birliğine katıldı.

Visa ve Goldman Sachs blockchaine yöneliyor

Kripto paraların arkasındaki teknoloji olan blockchain, bankacılıktan finansa kadar birçok sektörde önemli bir kullanım potansiyeline sahip. Bu da birçok şirketin blockchaine yönelmesine neden oluyor.

Chamber of Digital Commerce tarafından yapılan açıklamaya göre, ödeme teknolojilerinde ve bankacılıkta dev iki isim olan Goldman Sachs ve Visa, yönetim komitesine eklendi. Kurucu isim Perianne Boring, bu endüstrinin herkesi nasıl etkileyeceği konusunda net bilgiye sahip olabilmeleri için farklı görüşlere ihtiyaç duyduklarını söylüyor. Bu nedenle ikilinin katılmasının büyük bir öneme sahip olduğunu vurguluyor.

Goldman Sachs ve Visa’nın eklenmesi, ödemeler tarafında daha fazla kripto etkileşiminin olduğunu gösteriyor. Visa’da yönetici olarak görev yapan Sheffield, sürekli olarak dijital para birimleri gibi ödeme yeniliklerini araştırdıklarını ve bunları nasıl genişletebilecekleri üzerine çalıştıklarını söylüyor. Ayrıca artık insanların küresel ölçekte blockchainin önemini anlamaya başladığını da belirtiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz