VK kripto para çıkardı

0

VK kripto para

Rusya merkezli sosyal medya devi VK kripto para çıkararak, kripto para piyasasına adım attı. VK Coin henüz borsalarda işlem görmüyor.

VK kripto para piyasasına girdi: VK Coin

Günümüzde birçok teknoloji şirketi, kripto piyasasına yönelik projeler geliştiriyor. Bu projelerin temelinde yeni bir kripto para çıkarmak veya kripto para madenciliği yapmak yer alıyor.

Rusya ve tüm dünyada önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan VK da kripto para piyasasına giriş yaptı. VK, VK Coin isimli kendi kripto parasını çıkardı.

Henüz kripto para borsalarında işlem görmeyen VK Coin, yaklaşık 0.000307 dolar değere sahip. İsteyen kullanıcılar VK uygulamasını indirerek, uygulama üzerinden VK Coin madenciliği de yapabiliyor. Bunun için VK uygulamasında ‘hizmetler’ bölümüne girilmesi gerekiyor.

Daha sonra madencilik ile kazanılan VK Coin, VK Pay’e aktarılarak kullanılabiliyor. Hizmete yeni başlandığı için VK Coin’in kullanım imkanı henüz çok kısıtlı. Ancak anlaşmalı şirketler ve indirimler üzerinden harcama yapılabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>