Vodafone Grubu’na Türkiye’den bir atama daha

0

Bülent Bayram
Bülent Bayram

Vodafone Türkiye’nin uluslararası arenada “Türk reçetesi” olarak anılan stratejik dönüşüm programının başarısı, yurtdışına üst düzey yönetici transferleriyle sonuçlanmaya devam ediyor. 2012’den bu yana Vodafone Türkiye’de İşe Alım, Yetenek Yönetimi ve Eğitim ve Gelişim fonksiyonlarından sorumlu Yetenek Geliştirme Direktörü olarak görevini sürdürmekte olan Bülent Bayram, Vodafone Group’a Grup Fonksiyonları İşe Alım ve İşveren Markası Direktörü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Biliminden mezun olan Bülent Bayram, profesyonel kariyerine 1998 yılında Korn/Ferry International’da başladı. Sırasıyla; DanoneSA’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak, İngiltere’de Jacob’s Bakery Ltd’de ise insan kaynakları alanında çeşitli görevler alan Bayram, Danone’un Fransa’daki merkezinde HIRIS Süreç Tasarım Uzmanı ve ABD’de bulunan The Dannon Company Inc’te Yetenek Alım Direktörü olarak çalıştı. Türkiye’de Danone Baby Nutrition’da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev alan Bayram, 2012 yılından bu yana da Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>