Vodafone Smart 4 Power’ı tanıttı

0

Vodafone, Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik vizyonu doğrultusunda bir adım daha attı. “Türkiye’de üretilen ilk 4G’li akıllı telefon” Vodafone Smart 4 power’ı bugün itibariyle satışa çıkaran şirket, mobil iletişimin son teknolojisini erişilebilir kılmayı hedefliyor.

Türkiye pazarına operatör markalı akıllı telefon kavramını getiren ve son dört yılda 15 Vodafone markalı akıllı telefon ile 5 tableti piyasaya süren Vodafone Türkiye, “yerli üretim” konusunda da öncü rolünü sürdürüyor. Aralık 2013’te Vodafone Blade V’yi Türkiye’de üreten şirket, şimdi 4G özellikli Vodafone Smart 4 power’ı Türkiye’de üretti. Geçen hafta itibariyle banttan çıkan yerli üretim Vodafone Smart 4 power, Long Term Evolution (LTE) özelliği, Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve 5 inç çoklu-dokunmatik (multitouch) ekranı ile fark yaratırken 599 TL’lik avantajlı fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor. Vodafone Smart 4 power’a Red Elite ve Red Elite Extra tarifesine sahip aboneler, 24 aylık sözleşmeyle Vodafone mağazalarına başvurarak ücretsiz sahip olabiliyor.

8 ülkede şimdiden 4G

Diğer yandan 4G uluslararası dolaşımı (roaming) müşterilerine sunan ilk ve tek operatör olan Vodafone Türkiye, Vodafone Smart 4 power ile mobil iletişimin en yüksek hız kapasitesini herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyor. Böylelikle tüketiciler Vodafone Smart 4 power ile İtalya, İspanya, Yunanistan, Romanya, Portekiz, İngiltere, Yeni Zelanda ve Hollanda’ya yapacakları ziyaretlerde 4G teknolojisinin olanaklarından faydalanırken, tarifelerinin tamamını tıpkı Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyorlar.

Ürünün tanıtımını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ve Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt birlikte yaptı.
Ürünün tanıtımını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ve Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt birlikte yaptı.

Vodafone Smart 4 power’ın diğer teknik özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

  • 3000 mAh pil ömrü
  • 5 inç qHD IPS çoklu-dokunmatik (multitouch) ekran
  • Android 4.4 KitKat işletim sistemi
  • LTE (CAT 4) / 150 Mbps’ye kadar indirme (download) hızı
  • 4 GB dahili depolama alanı, 32 GB’ye kadar mikro SD kart desteği
  • 1 GB RAM
  • Konuşma süresi: 24 saat (2G), 18 saat (3G), 12 saat (4G)
  • Bekleme (standby) süresi: 480 saat (2G), 360 saat (3G), 240 saat (4G)

 

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>