Vodafone’a Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 12 Ödül Birden

0

Vodafone Türkiye, müşteri memnuniyeti odaklı sadakat programlarıyla bu yıl içinde The Loyalty Magazine Awards ve Loyalty360 Ödülleri’nde kazandığı uluslararası ödüllerin ardından yeni bir başarıya daha imza attı. Vodafone, global iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 2 Altın, 2 Gümüş ve 8 Bronz olmak üzere toplam 12 ödül birden aldı. Böylece, Vodafone’un bugüne kadar ulusal ve uluslararası arenada müşteri sadakati programlarıyla kazandığı ödül sayısı 27’ye yükseldi.

Bu yıl 60’tan fazla ülkeden 3.800’ü aşkın başvurunun yapıldığı ve değerlendirme komitesinde 200’ün üzerinde üst düzey yöneticinin görev aldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri, 21 Ekim’de Roma’da yapılacak galayla sahiplerini bulacak.

Vodafone Türkiye olarak güçlü şebeke sunmaya, güvenilir operatör olmaya ve abonelerin hayatını kolaylaştırmaya öncelik verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi: “Telekomünikasyon gibi rekabetçi ve teknolojinin gelişim hızına paralel olarak sürekli devinim halinde olan bir sektörde, müşterilerimizin bu devinimden en üst düzeyde faydalanması hedefiyle çalışıyoruz. Bu bakış açısı, müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz ederek, bu beklentileri tam olarak karşılayacak ürün ve servisler geliştirmek kadar, pazarlama kanallarımızı da gelişen teknolojiye adapte edebilmeyi gerektiriyor. Bugün müşteri odaklı olmanın en önemli bileşeni müşteri tatminini sağlamak. Bunun yolu ise müşterilerin ihtiyaçlarına en mükemmel ve hızlı şekilde cevap vermekten geçiyor. Bu anlayışla geliştirdiğimiz müşteri sadakati programlarımızla 13. Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 2 Altın, 2 Gümüş ve 8 Bronz olmak üzere toplam 12 ödül birden almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Abonelerimiz için değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de kararlı şekilde inovasyon geliştireceğimiz faaliyetlerimize devam edeceğiz.”

Vodafone, Stevie’nin ödül şampiyonları arasında yer aldı

Vodafone, müşteri sadakati alanında geliştirdiği başarılı programlarla bu yıl Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde en çok ödül alan kurumlardan biri oldu. Buna göre, Vodafone’un tüm abonelerine özel indirimlerden yararlanma fırsatı sunduğu mobil uygulaması Avantaj Cepte, “Sürpriz Proje” isimli programla “Yılın Marka Deneyimi” kategorisinde Altın, “Yılın Mobil Pazarlama Kampanyası” kategorisinde Gümüş ve “Yılın Markalı İçerik Kampanyası” kategorisinde Bronz Stevie ödülü alındı. Beşiktaşlı Vodafone abonelerine özel olarak geliştirilen topluluk programı Vodafone KaraKartal, Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena için yapılan ön açılış etkinlikleriyle “En İyi Tüketici Etkinliği” kategorisinde Altın, “Yılın Marka Deneyimi” kategorisinde ise Bronz Stevie kazandı.

Diğer yandan, Vodafone’un FreeZone’lu genç aboneleri için “Star Wars: Güç Uyanıyor” filmine özel olarak geliştirdiği ve çekiliş kampanyasından sürpriz hediyelere pek çok ayrıcalık sunduğu Star Wars: Güç Bizimle Olsun programı, “Yılın Viral Pazarlama Kampanyası”, “Yılın Marka Deneyimi” ve “Yılın Gençlik Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde Bronz Stevie aldı. Vodafone’un küçük ofis ve ev ofislere yönelik Esnaf Sadakat Programı da “Yılın Yeni Ürünü/Hizmeti” ve “Kurumlararası Yılın Marka Deneyimi” kategorilerinde Bronz Stevie kazandı. Vodafone ayrıca, Tüketici Red Sadakat Programı ile “Yılın Marka Deneyimi” kategorisinde Gümüş, Red ve Karafırın M2M (Makinelerarası İletişim) Entegre Dijital Çözümler programı ile de “Yılın Mobil Pazarlama Kampanyası” kategorisinde Bronz Stevie ödüllerine hak kazandı.

Stevie 14 yıldır iş dünyasını ödüllendiriyor

2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Ödülleri, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alıyor. “Asya-Pasifik Stevie Ödülleri”, “Almanya Stevie Ödülleri”, “Amerika İş Ödülleri”, “Uluslararası İş Ödülleri”, “Stevie İş Kadınları Ödülleri”, “Stevie Büyük İşverenler Ödülleri”, “Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri” olmak üzere 7 farklı alanda düzenlenen Stevie Ödülleri yarışmalarına her yıl 60’ı aşkın ülkeden 10.000’in üzerinde kurum başvuruyor. Büyüklüğü ve faaliyet alanı fark etmeksizin tüm kurumlara açık olan, aynı zamanda çalışanların da ödüllendirildiği Stevie Ödülleri, dünyanın dört bir yanında üstün kurumsal performans gösteren birey ve kurumları öne çıkarıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>