Vodafone’a uluslararası ödül

1

Vodafone İş Ortağım, uluslararası Colloquy Dergisi tarafından düzenlenen “Colloquy Recognizes” programı kapsamında ödüle layık görüldü. Vodafone’un ödülü, 29 Eylül-1 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Colloquy Sadakat Zirvesi’ndeki törende takdim edilecek. Ödül alan firmalar, Colloquy Dergisi editörlerinin sadakat çalışmalarıyla dikkat çeken firmaları seçmesiyle belirleniyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, ödül hakkında şu değerlendirmede bulundu:

“Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefimizle, kurumsal müşterilerimize mobil teknolojilerle verimlilik artışı sağlayan ve onların hayatlarını kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunuyoruz. Vodafone İş Ortağım çatısı altında, kurumsal müşteri memnuniyetini sürekli kılan ve müşteri sadakatine hizmet eden servis ve çözümler geliştiriyoruz. Kurumsal işletmelerin iletişim ihtiyaçlarına göre tarife optimizasyonu ve fatura kontrol özgürlüğü gibi maliyet avantajı sağlayan uygulamalarımızın yanında, müşteri sadakati için Alışveriş Ortağım gibi platformlarla kurumsal müşterilerimize katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Vodafone olarak bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda kazandığımız 130’un üzerinde ödüle Colloquy Recognizes ile yeni bir müşteri bağlılığı ödülü eklemenin heyecanını yaşıyoruz. Kurumsal müşteri segmentinde koşulsuz memnuniyet ve sürekli bağlılık yaratma vizyonuyla hayata geçirdiğimiz hizmetlerin, uluslararası platformda da takdir kazanması bir kez daha doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Vodafone İş Ortağım çatısı altında her ölçekten şirkete verimlilik artışı sağlayan ürün ve servisler geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

En yeni girişimlerin platformu ‘Colloquy Recognizes Ödülleri’

Colloquy, 1990 yılından bu yana müşteri memnuniyeti adına en önemli girişimleri açıklıyor ve uluslararası bir referans kaynağı görevi görüyor. Dergi, “Colloquy Recognizes” programı kapsamında geçen Mart ayından itibaren ‘Farkındalık’ sağlanması için tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti ve bağlılığına yönelik en yenilikçi girişimleri ödüllendiriyor.

Yorumlar

  1. Benden sürekli eksi not alıyorlar ama.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>