Vodafone’dan, Her Şey Yanımda’da mobil ödeme olanağı

0

Vodafone’un online alışveriş platformu Her Şey Yanımda’da mobil ödeme dönemi başladı. Kullanıcılar, Her Şey Yanımda’da alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak zorunda olmadan, tüm alışverişlerini tek tıkla faturalarına yansıtarak ödemeyi gerçekleştirebilecek.

Mart ayına  özel olarak Her Şey Yanımda’da faturaya yansıtarak yapılacak ilk alışverişte alt limit olmaksızın 50 TL indirim verilecek. Yani müşteriler, 50 TL’ye kadar yaptıkları alışverişte harcama tutarını faturalarına iade edilmek üzere geri kazanacak.

Bu şekiilde kredi kartı limiti olmayan veya kredi kartı olmayan Vodafone müşterileri de online alışveriş yapabilir hale gelecek. Her Şey Yanımda’da cep telefonları, elektronik, dijital servisler ve oyun, moda, hobi-ofis-kırtasiye, kozmetik ve kişisel bakım, ayakkabı-çanta-aksesuar, spor ve outdoor, anne-bebek, ev-yaşam, süpermarket, pet shop, medikal ürünler ve oto aksesuar olmak üzere 14 kategoride 1,2 milyonu aşkın ürün sunuluyor. 450’den fazla aktif mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Bugüne kadar 30 milyondan fazla kez ziyaret edilen Her Şey Yanımda’da yaklaşık 250 bin ürün satıldı. En çok sipariş verilen ilk dört kategori elektronik, cep telefonu, süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım oldu.

Her Şey Yanımda aynı zamanda ilk amaç odaklı online alışveriş platformu olma özelliği de taşıyor. Vodafone, bu kapsamda, müşterilerinin Her Şey Yanımda’dan yaptıkları her alışverişten 3 lirayı bir çocuğun eğitim masraflarına katkı sağlamak için TOÇEV’e bağışlıyor. Bu projenin de kapsamının genişletilerek etki alanının artırılması hedefleniyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu, Vodafone Yanımda’nın e-ticaretten sigortaya, finanstan gaming’e kadar her alanda girilip işlem yapılan, kullanılan ve yaşayan bir süper uygulama olmasını hedeflediklerini söylüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>