Vodafone’dan kamu çalışanlarına yeni fırsat

0

Vodafone_kamuVodafone, Akıl Küpü Tarifeler adıyla yenilediği faturalı portföyünü kamu çalışanları ve ailelerine özel tarifelerle zenginleştirdi. Yoğun akıllı telefon kullanımıyla farklılaşan kamuluların konuşma ve mobil internet ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan yeni Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri, iki kat daha fazla internet ve tarifeye ek 1 TL’ye 21 milyonluk Vodafone ailesiyle sınırsız konuşma avantajları sağlıyor.

Yenilenen tarifeye göre, Kırmızı Akıl Küpü Tarifesi 500 dakika, 1000 SMS, 2 GB internet ile 29 TL’den, Mavi Akıl Küpü Tarifesi ise 750 dakika, 1000 SMS, 4 GB ile 39 TL’den abonelere sunuluyor. Aboneler ayrıca, daha fazla internete ihtiyaç duyduklarında, ayda 7 TL ödeyerek 500 MB akıllı ek internet paketi alabiliyorlar.

Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ne geçen aboneler, yakın çevreleriyle uygun fiyatlara haberleşme avantajı da yaşıyorlar. Buna göre, referans olarak 5 yakınını Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ne getirebiliyor; ayrıca, seçtikleri Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifesi’ne ek olarak 1 TL’ye alabilecekleri paket sayesinde, 21 milyonluk Vodafone ailesiyle sınırsız konuşma imkânına kavuşuyorlar.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>