Vodefone Red başarısının arkasında ne var?

0

Vodafone nı hafta içinde gerçekleştirdiği özel bir basın daveti ile Vodafone Red tariflerinin hizmet vermeye başlanılan Mayıs 2013 tarihinden bu yana 164 milyon TL’lik tasarruf değeri yarattığını açıkladı.

Vodafone için hızlı bir müşteri büyüme eğilimini beraberinde getiren Red Tarifleri stratejisi için Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk; Vodafone Red’in bir ürün ya da hizmetten öte bir yaşam tarzını temsil ettiğini vurgularken, “Vodafone Türkiye olarak Red dünyası ile müşterilerine sosyal ve ekonomik anlamda değer yaratmayı amaçladıklarını kaydetti” dedi. Buruk Türkiye’de doğan Red tarifelerinin bir lokomotif vazifesi görerek 20 ülkede gerçekleşen “Vodafone Red” dijital dönüşüm sürecinin ilham kaynağı olduklarını vurguladı.

 

Vodafone Red tarifeleri için sadece GSM hizmetleri değil aynı zamanda havaalanına VIP transfer, havaalanında ücretsiz lounge kullanımı, araç kiralamada, restoranlarda ve tatil beldelerindeki otel ve plajlarda yüzde 50’ye varan indirim, tarifeyi yurt dışında özgürce kullanma fırsatları Red dünyasının kalbinde yer alıyor.

Vodafone Red tarifesi kullanıcıları yurt içinde sahip oldukları dakika, sms ve veri hizmetlerini yurt dışındaki pek çok ülkede sadece günlük bir bedel ödeyerek aynen kullanmaya devam edebiliyorlar. Bu hizmet özellikle yurt dışında veri hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için büyük ölçüde avantajlar sağlıyor. Vodafone bu deneyimi 4G kapsamında yakında 25 ülkede sunacak. 4G’de uluslararası anlaşmalarını tamamlayan Vodafone, çok yakında 25 ülkede 4G destekli akıllı telefonlarını kullanarak 4G hızında internetle tanışacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>