VoIP Expo Video Konferans Zirvesi 22 Nisan’da

0

voipexpoVideo konferans kullanımı, teknolojinin getirdiği kolaylıklarla artıyor. Bu kapsamda artan ilgi, Türkiye’nin ilk video konferans zirvesinin de düzenlenmesini sağladı.

VoIP Expo isimli etkinlik, 22 Nisan 2015 tarihinde, Koç Üniversitesi’nin Şişli’deki Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Saat 13:30’da Video Konferans’ın Geleceği başlıklı oturumla başlayacak olan organizasyon kapsamında 200 kadar sektör profesyoneli bir araya gelirken, sekiz video konferans uzmanı konuşmacı tek oturumda katılımcılarla buluşacak.

Etkinlik sırasında UltraHD (4K) video konferans deneyimi de gerçekleştirilirken; bulut teknolojileri, Android tabanlı yeni donanımların lansmanları ve getirileri ile video konferans uygulamalarının başka sistemlerle entegrasyonu da ele alınacak.

Plusclouds, Empatiq, Grandstream ve TrueConf sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinliğe dair diğer bilgiler ve tüm programa voipexpo.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>