Volkswagen elektrikli bisiklet Cargo e-Bike’ı tanıttı

0

Volkswagen elektrikli bisiklet

Volkswagen elektrikli bisiklet Cargo e-Bike ile en küçük ticari aracını tanıttı. Elektrikli bisiklet, kargo masraflarını en aza indirecek.

Volkswagen elektrikli bisiklet: Cargo e-Bike’ı

Volkswagen’ın en küçük ticari aracı olma özelliğini taşıyan Cargo e-Bike, kalabalık bölgelerde taşımacılığı daha kolay hale getirecek. Cargo e-Bike, sürücüsüyle birlikte toplamda 210 kg ağırlık taşıyabiliyor. Tam dolu bataryayla 100 km menzil sunan araç, saatte 25 km hızla gidebiliyor. 500 Wh’lik bataryası olan Cargo e-Bike, 501 litre hacimli taşıma alanına sahip.

Kendi ağırlığı 40 kg olan araç, kapı gibi dar alanlardan bile rahatlıkla geçebiliyor. 2019 yılında satışa çıkması beklenen aracın satış fiyatı henüz açıklanmadı.

Araç için özellikle ticari işletmelerden talep alınacağı tahmin ediliyor. Özellikle gıda şirketleri, bu küçük bisiklet ile müşterilerine yiyeceklerini ulaştırabilir. Aracın elektrikli olması da taşıma maliyetlerinin minimuma inmesini sağlayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>