Volkswagen mini buzdolabı üretti

0

Volkswagen mini buzdolabı

Başarılı satış stratejileri izleyen Volkswagen, bu konuda yenilikçi bir adım daha attı. Nostaljik karavan şeklindeki Volkswagen mini buzdolabı satışa çıktı.

Volkswagen mini buzdolabı: VW Cool Box

Otomotiv sektörü tarihinde efsaneler arasına karışmış tasarımlara imza atan Vokswagen, özellikle eski karavan tasarımlarıyla hafızalarda yer ediniyor. Volkswagen bu tasarımlarını çok iyi birer satış stratejisine dönüştürmeyi de başarıyor.

Vokswagen’in nostaljik karavanı T1, artık farklı tasarımlar ve ürünlerle karşımıza çıkıyor. Volkswagen T1’i, taşınabilir buzdolabı konseptiyle karşımıza çıktı. İçecekleri soğuk tutmak için tasarlanan VW Cool Box, 26 litrelik bir kapasiteye sahip. Plastik ve hareketli tekerleklere sahip olan buzdolabı, sürüklenerek taşınabiliyor. Bununla birlikte üzerinde bir kilit bulunan buzdolabı, açılır ve kapanır tavanı sayesinde güvenilir bir koruma da sağlıyor.

Taşıma kolaylığı sağlayan buzdolabı, çelikten yapısı sayesinde de neredeyse her türlü darbeye karşı koruma sağlıyor. Amazon’da satışa sunulan mini buzdolabının satış fiyatı ise 399 euro olarak duyuruldu.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>