Peloton koşu bantları için inceleme başlatıldı

0

Peloton koşu bantları

ABD’de bir çocuğun ölümü sonrasında Peloton koşu bantları için inceleme başladı. Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu incelemeler yapıyor.

Peloton koşu bantları için uyarı gelecek

Washington Post’a Peloton, Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu’nun (CPSC) geçen ay bir çocuğun ölümüyle ilgili olan Tread Plus koşu bandını geri çağırabilir.

Paylaşılan bilgilere göre Tread Plus hakkında bir tüketici uyarısı yayınlanacak. Tread Plus koşu bantlarında evcil hayvanlardan insanlara kadar birçok yaralanma olayının yaşanması, Pleoton’u böyle bir karar almaya zorladı. Son olarak 3 yaşında bir çocuğun beyin hasarı almasının ardından olayla ilgili daha sıkı denetimler başladı.

Peloton CEO’su John Foley, 18 Mart’ta ölümlü bir olay yaşandığını bildirdi. Ayrıca Peloton’un Tread Plus egzersiz koşu bandı için güvenlik talimatlarını yineledi. Çocukların ve evcil hayvanların Peloton egzersiz ekipmanından her zaman uzak tutulması gerektiğini belirtti.

Ayrıca egzersize başlamadan önce Peloton egzersiz ekipmanınızın etrafındaki boşluğun temiz olduğundan emin olmak için iki kez kontrol edin açıklamasında bulunuldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>