VxBlock System 1000 duyuruldu

0

VxBlock System

Dell EMC, yeni nesil VxBlock System 1000’in duyurdu. Yeni VxBlock System 1000, kurumsal ortamda dijital dönüşümü hızlandırmaya yardımcı olacak.

VxBlock System 1000 yeni özellikler sunuyor

Dell EMC, önceki VxBlock sistemlerine göre daha geniş depolama sağlayan yeni sürümünü duyurdu. Altyapı portföyünü genişleten yeni VxBlock 1000, veri koruması ve hesaplama yoluyla tüm iş yüklerini destekleyecek şekilde tasarlanmış.

Dell EMC, önceki VxBlock’lara kıyasla 512 sunucu ölçeklenebilirliğini yüzde 56 artırarak 800 sunucuya çıkardı.

Şirket, sistem kullanımını en üst düzeye çıkarmak için kaynakları bir araya getirerek veri merkezi verimliliğini öne çıkararak yeni VxBlock’ın raf alanını% 60’a kadar azalttı.

VxBlock 1000, aynı zamanda daha az dolap, LAN ve SAN anahtarları, güç kaynakları ve sistem yönetimi donanım ve yazılımlarının kullanılması sonucu veri merkezinin ayak izini de azaltıyor. Yönetim konusunda daha az bileşene ihtiyaç duyan VxBlock 1000’in çoklu teknolojiler için genel sistem ömrü yönetim süresini yüzde 75’e kadar azaltabileceğini belirttiğini belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>