Wacom’dan dijital içerik üretenlere özel ürün

0

Cintiq_13HD_touch_DTH1300_RightView_PenOnScreen_RGBWacom, önde gelen profesyonel dijital içerik yaratıcıları için Cintiq 13HD touch’ın duyurusunu yaptı. Yaratıcı kalem monitörleri serisine en son eklenen Cintiq 13HD touch, tasarımcılara, sanatçılara ve görüntü editörlerine doğal bir kalem ve dokunma deneyimi sunmak üzere tasarlandı. Wacom’un yenilikçi yaratıcı kalem monitörü, kağıt ve tuval üzerinde çizim veya resim yapma deneyimini taklit eden dijital bir iş akışı sağlayarak özel dokunma ve kalem kapasitesi sunuyor.

Cintiq 13HD touch’ın kompakt ve ince tasarımı hem Mac hem de PC bilgisayarlara kolayca bağlanıyor. Tam bir konfor sağlamak için, Cintiq 13HD touch’ın ayarlanabilir tablası masa üstüne ya da dizüstüne konduğunda düz, 22°, 30° ve 50°  olmak üzere toplam dört ayardan birinde kullanılabilecek şekilde optimize edildi.

Cintiq 13HD touch’ın profesyonel sanatçılar, grafik tasarımcıları ve fotoğrafçılar için mükemmel olan parlak ekranları, canlı renk kalitesi sağlamak için 16,7 milyon rengi görüntüleyebiliyor. Ayrıca, geniş ekran formatındaki HD LED monitörlerin 178° izleme açısı ve 1920×1080 çözünürlüğü, ince ayrıntılara sahip grafik veya resimlerle çalışanlar için özellikle birebir.

2048 basınç hassasiyeti seviyesi ile eğim tanıma özelliklerini sunan Pro Pen, Cintiq 13HD touch üzerindeki yaratıcı deneyimin genel olarak başını çekerken, kullanıcının özgürleştirici ve içgüdüsel bir biçimde masaüstünde dolaşmasına veya bir resmi veya çizimi döndürmesine, yakınlaştırıp uzaklaştırmasına yeni eklenen multi-touch entegrasyonu olanak tanıyor.

İş akışını ve verimliliği daha da iyileştirmek için, sık kullanılan kısa yol komutaları, Cintiq 13HD touch’ın dört adet kişiselleştirilebilir ve uygulamaya özel ExpressKeys ve Rocker Ring seçeneğiyle kullanıcılara sunuluyor. Bu kısa yolların kullanılması klavyeye olan bağımlılığı asgariye indirerek zamandan tasarruf sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>