Walmart ev teslimatlarını artıracak

0

Walmart ev teslimatları

Walmart ev teslimatlarını artırmak için yeni sürücüleri işe alıyor. Bununla birlikte araç filosu da elektrikli hale getiriliyor.

Walmart ev teslimatları için planını duyurdu

Walmart, 2022’de InHome teslimatın kolaylığını daha da fazla müşteriye getirmeyi planlıyor. Walmart, InHome’un 6 milyon haneye sunulmasından 30 milyon haneye erişilebilir hale getirilmesine kadar, hizmeti ölçeklendirme planlarını duyuruyor.

Genişlemeyi desteklemek için Walmart, bu yıl 3.000’den fazla ortak teslimat sürücüsünü işe almayı ve ayrıca yüzde 100 tamamen elektrikli teslimat kamyonlarından oluşan bir filo kurmayı planlıyor.

Tom, “InHome’u son iki yıldır belirli pazarlarda kullanıyoruz ve hayatlarını mağazaya gitmekten veya eve gelip teslimatı kabul etmekten endişe duymadan yaşamak isteyen müşteriler için mükemmel bir çözüm olduğunu gördük” dedi. Walmart kıdemli başkan yardımcısı Ward: “Müşterilerimizin zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olacak yolları belirlemek bizim amacımızdır ve hiçbir şey InHome teslimattan daha iyisini gösteremez, bu yüzden InHome rahatlığını insanlara bile getirmekten heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>