Walmart kripto para birimi çıkarabilir

0

Walmart kripto para

Paylaşılan yeni bilgilere göre Walmart kripto para birimi çıkarabilir. Walmart bir süredir kripto para ve NFT alanında çalışıyordu.

Walmart kripto para birimi rekabete katılabilir

Walmart görünüşe göre kripto sektöründe dışarda kalmak istemiyor. Walmart’ın sanal ürünler satmak için Aralık ayı sonlarında USPTO’ya birkaç ticari marka başvurusunda bulunduğu ve başka bir dosyada NFT’lerin yanı sıra bir kripto para birimi sağlayacağı belirtildi.

Belgeler kesin çalışmayı garanti etmese de ticari marka avukatı Josh Gerben CNBC’ye ticari markaların oldukça ayrıntılı olduğunu söyledi. Walmart açıkça dijital para birimleri ve ürünlerle nasıl başa çıkacağını düşünüyor diyebiliriz.

Bir Walmart sözcüsü yaptığı açıklamada, şirketin yeni teknolojilerin alışverişi nasıl etkileyebileceğini “sürekli araştırdığını” ve bu sürecin bir parçası olarak “rutin olarak” ticari markalar kaydettiğini söyledi.

Kripto para ve NFT’lerdeki rekabet gittikçe artıyor. Facebook, adını Meta olarak değiştirdikten ve meta veri aktarımlarını teşvik etme niyetinin sinyalini verdikten sonra, büyük markalar arasında alana para birimleri, NFT’ler veya her ikisi ile girmek için bir acele oldu. Adidas, Nike, Gap ve diğer tanınmış isimler NFT satmaya başladı ve sanal alanlar yaratma niyetlerini belli etti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>