Web sitenizi güncel tutmanın üç yolu

0

Aşağıda web sitenizi güncel tutmanız için üç basit strateji paylaşıyoruz.

1- Planlayın: Takımınızla aylık veya çeyreklik toplantılar planlayın ve bu toplantılarda web sitenizi gözden geçirin. Telefon numaraları veya adreslerde değişiklik var mı? Şirketten ayrılan veya şirkete yeni katılanlar var mı? Bilginin güncelliğinden emin olun. Bitirdikten sonra, ‘Hakkımızda’ sayfasındaki tüm linklerin çalıştığını kontrol edin. Bu toplantılarda ayrıca bir adım geriye çekilip web sitenin kullanım kolaylığını da değerlendirebilir, gerekli ayarları yapabilirsiniz.

2- Sadeleştirin: Sitenizi yavaşlatan ve dolayısıyla müşterilerinizi sıkacak özelliklerden kurtulun. Eğer Blog’unuzu hiç güncelleyemiyorsanız kapatın. Blog yazıları yerine Tweet atmayı tercih ediyorsanız Blog’unuzu Tweet’leriniz ile değiştirin. İşiniz ile uyumlu çözümler bulmaya gayret edin.

3- Büyük resmi düşünürken interneti de hatırlayın: Buradaki çözümü yaklaşımınızı genişletmek olarak düşünebilirsiniz. Ne zaman gelecek hakkında büyük plan yaparsanız web takımızı da çağırın. Yeni ürünler, servisler ve mekanlar hakkında bilgiler genellikle sık unutulur ancak pazarlamanın önemli bir parçasıdır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>