Webit’in konuşmacıları belli oldu

1

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’nın teknoloji ve dijital sektörlerini bir araya getiren 6. Webit Global Kongresi, 1-2 Ekim tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Yapılan oylama sonucunda seçilen 5 isim, dijital ve teknoloji duayenlerinin, medyadaki en önemli basın mensuplarının, dijital, reklamcılık, teknoloji, ödeme sektörlerindeki dünyada en önemli uzmanlarının önünde konuşma fırsatının yanı sıra 2000 Avro değerindeki tüm  network alanlarından faydalanma, tüm kongrelere katılma gibi haklar tanıyan Webit Platinum Pass’e sahip oldu.

Segments Web Strateji Uzmanı ve Yatırımcı Ivo Radulovski, The Dijital Loop Kurucu Ortağı Ivan Hernandez, Cisco Systems Her şeyin İnterneti, Sağlık, Finans ve Perakende Birimleri Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı Vishal Gupta, Coca Cola Company’den Avrasya ve Afrika Dijital Grup Direktörü Mariano A. Bosaz, profesyonel konuşmacı Igor Beuker seçilen 5 isim arasında yer alıyor.

  1. Webit Global Kongresi seçilen kişilerin yanı sıra birçok sektörde lider isimlerin de konuşmalarına sahne olacak. MasterCard CMO’su Raja Rajamannar, Nestle Dijital Marketing ve Sosyal Medya Global Lideri Pete Blackshaw, LEGO Sosyal Medya ve Araştırma Direktörü Lars Sillerbauer Andersen, SAP Pazarlama Başkan Yardımcısı Julie Roehm ve Ubuntu’nun kurucusu Mark Shuttleworth gibi isimlerle beraber çok sayıda üst düzey konuşmacı 6. Webit Global Kongresi’nde sahne alacak.

Yorumlar

  1. Ubuntu kurucusu Shuttleworth’e: ‘Niçin Ubuntu’nun 8GB belleğe ihtiyaç duyduğunu?’ bizatihi soracağım.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>