WhatsApp kullanıcıları gönderdikleri mesajları silebilecek

0

WhatsApp, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak çok önemli bir özelliğini hayata geçirdi. Buna göre, kullanıcılar artık gönderdikleri mesajları karşı tarafın telefondan silebilecek. 

WhatsApp’ın dünya çapında tüm kullanıcılarına yavaş yavaş ulaştırmaya başladığı yeni güncelleme ile hayata geçen özellikle, kullanıcılar yanlışlıkla gönderdiklerini düşündükleri mesajları geri alma imkanına sahip olacaklar. Ancak bu özellik her mesaj için geçerli olsa da belirli bir zaman kısıtı olacak ve sadece birkaç dakika içinde geri alma özelliği aktif olacak. Ardından ise mesajı geri almak mümkün olmayacak.

Yanlış mesajlar geri alınacak

Uygulamanın Sık Sorulan Sorular kısmında ise, “Özellikle yanlış sohbet penceresine yanlışlıkla yazılan mesajların geri alınmasına yardımcı olmak amacıyla veya gönderilen mesajda hatalı ifadeler yer alıyorsa,” açıklamasının yer aldığı dikkat çekiyor.

Yeni özelliğin birkaç gün içinde Türkiye’deki kullanıcılar için de aktif olması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>