WiFi özellikli Full HD ev sinema projektörü

0

EPSON TW-9200W-lifestyle 2Epson’ın sinemaseverlerin beğenisine sunduğu EH-TW9200W; 600.000:1’lik büyük kontrast oranı ile farklılaşıyor. Koyu siyahlar, saf beyazlar ve Epson’un 3LCD teknolojisi tarafından sunulan zengin renkler, eşit oranda Renkli ve Beyaz Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi le, 2D ve 3D görüntüler ideal netlik ve doğruluk sunuyor.

Epson EH-TW9200W ile bağlantı zahmetine girmeksizin Full HD 2D ve 3D görüntülemenin keyfini çıkarmanız vaat ediliyor. Her zaman optimum kalite için ara belleğe almadan HDCP-uyumlu iletim, resim içinde resim moduyla ikinci bir cihazın görüntülenmesi ve en fazla 5 bağlı HDMI cihazı arasında geçiş Epson EH-TW9200W ile mümkün. Kablosuz HD verici aynı zamanda, Android tabanlı akıllı telefon ve tablet içeriklerini kolayca görüntülemek için uygun HDMI-MHL portu özelliği taşıyor.

EH-TW9200W, Epson 480 hz sürücü teknolojisini kullanarak, 3D gözlüklerin karartma süresini en aza indirerek, yüksek düzeyde bir parlaklık oluşturur ve en iyi kalitedeki 3D görüntüleri ortaya koyar. Radyo Frekansı (RF) aktif shutter 3D teknolojisi kullanılan iki adet hafif Epson RF 3D gözlükle birlikte gelen bu modelde ayrıca 2D film koleksiyonunuzu dönüştürmenize yardımcı olan bir 3D derinlik ayarlayıcı ve 2D’den 3D’ye modu bulunuyor.

EH-TW9200W özel olarak tasarlanmış sinema filtrelerini kullanarak sinema salonunda göreceğinizden dahi daha net görüntü sunma iddiası da taşıyor. Lamba ışığından üç temel rengin saf tonlarını dikkatli ve sürekli olarak açığa çıkaran model, çok yüksek kontrast oranı ve geniş bir renk yelpazesi ile rakipsiz bir renk reprodüksiyonu çıkarıyor. Epson EH-TW9200W’da, 2D modunda; dinamik, salon, doğal ve sinema olmak üzere dört adet ve 3D modunda; 3D Dinamik ve 3D Sinema olmak üzere iki adet daha özel renk ayarı mevcut.  Ayrıca, bir de tam özel kalibrasyon sağlayan yoğun bir ISF sertifikalı renk yönetimi sistemi bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>