Techinside Google News
Techinside Google News

Windows 10 güncellemeleri için son günler!

Windows 10 güncellemeleri sunmayı geçiş yapmayan kullanıcılara durduran durduran Microsoft, yeni güncellemeleri kısmen de olsa mümkün kılıyordu.

Temmuz 2016’da ücretsiz Windows 10 güncellemeleri sunmayı büyük oranda durduran Microsoft, erişebilirlik özellikleriyle yeni güncellemeleri kısmen de olsa mümkün kılıyordu. Ancak Windows 10 güncellemeleri için artık son günlere geldi.

Windows 10 güncellemeleri için son gün 31 Aralık

Microsoft, yardım teknolojilerine ihtiyaç duyanlara yönelik ücretsiz yükseltmelerin 31 Aralık 2017’de sona ereceğini internet sitesi üzerinden duyurdu.  Şirket, durdurmanın zamanlamasını doğrudan açıklamadı. Ancak uzantı, erişilebilirlik özellikleri vaadinden önce Temmuz 2016 Yıldönümü Güncellemesi için beklemek zorunda kalan kullanıcılara ekstra zaman kazandıracağı belirtildi.

- Advertisement -

Bu güncelleme haberi yeni bilgisayar almış veya alacak kullanıcılardan daha çok eski bilgisayar kullanıcılarını ilgilendiriyor. Güvenlik ve hız gibi parametrelerde iyileştirme yapılabilmesi için kullanıcıların bilgisayarlarını Windows 10’a yükseltmeleri gerekiyor. Bu yükseltmenin ücretsiz yapılabilmesi için artık son günlere girmiş bulunuyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir