Windows 10 güncellemesinde hata!

0

Windows 10 güncellemesinde

Microsoft Windows 10 güncellemesinde hatalar bulunduğunu kabul etti. Yayınlanan son güncellemeyi, kullanıcıların yüklememesi tavsiye ediliyor.

Windows 10 güncellemesinde hangi hatalar var?

Microsoft, Windows 10 için sık sık güncelleme yayınlayarak, işletim sisteminde iyileştirmeler yapmaya çalışıyor. Ancak yayınlanan her güncelleme olumlu sonuçlanmıyor. Windows 10 için yayınlanan KB4512941 numaralı güncellemesi, kullanıcılara bazı hatalarla geldi.

Bu güncelleme sonrasında arama çubuğunda yapılan aramalarda herhangi bir sonuç çıkmadığı belirtiliyor. Ayrıca SearchUI.exe uzantısının CPU kullanımının yüksek olmasının bilgsayar performansını da olumsuz etkilediği belirtiliyor.

Microsoft, yeni güncellemede bulunan bu hataları kabul etti. Yayınlanacak yeni güncellemeyle bu hataların kaldırılması hedefleniyor. Ancak yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>