Wirecard ve Plug and Play ortaklık kurdu

0

Wirecard ve Plug and Play

Finans ve teknoloji alanındaki iki dev şirket, Wirecard ve Plug and Play ortaklık kurdu. Kurulan ortaklıkla finans ve teknoloji alanında önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Wirecard ve Plug and Play ortaklığı

Almanya merkezli finansal hizmetler ve teknoloji şirketi Wirecard, dünyanın en inovatif start up’larından biri olan Plug and Play ile ortaklık kurdu.

Plug and Play direktörü Claudius Jablonka Wirecard ile olan ortaklığın, bu geniş kapsamlı ağ ile her boyutta yenilikçi fırsatlar yaratacağını söyledi. Wirecard’dan Jirn Leogrande ise bu ortaklıkla dünyayı değiştirebilecek fikri olan daha fazla girişimciyi destekleyebileceklerini söyledi.

Ortaklığın inovasyon stratejileri oluşturulması, gelir modelleri ve ürün tekliflerinin keşfedilmesinde önemli rol oynayacağı belirtiliyor. Plug and Play’in ticaret alanında uzmanlaşmış Retailtech Hub’ın kurucu ortağı olması da bu iş birliğinde önemli bir paya sahip. İki şirketin ortaklığı, finans alanında teknolojilerin uygulanması konusunda önemli fırsatlar yaratabilir. 

Ayrıca bugüne kadar 7 milyar dolardan gazla yatırım toplayan Plug and Play, önemli bir ekonomik güce de sahip. Ortaklık ile dünya devi şirketlerin, yatırımcıların ve değerli şirket hisselerinin bir araya gelmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>