Wirecard, Visa ile beraber Filo Kart marketine giriyor!

0

wirecard

Wirecard dijital finansal teknolojiler alanında yaptığı yeniliklere bir yenisini ekleyerek yeni filo kart programını duyurdu. Böylece şirketin müşterilerine, üye işyerlerine, bankalara ve petrol şirketlerine ilk dijital filo kart çözümü sunulmuş oldu. Bu yeni hizmetin ortağı ise Visa olurken, Wirecard’ın geliştirdiği bu yeni sistemin etkileri şimdiden görülmeye başlandı.

Wirecard filo kart sistemi nasıl işleyecek?

Filo çözümü çok yönlü filo yönetimini birleştirirken, yakıt, filo bakımı, konaklama ve beslenme gibi hizmetler için takip, raporlama ve yetkilendirme işlemlerini kolaylaştırıyor. Wirecard’ın bu yeni sistemi, Visa’nın açık kartları üzerine kurulduğu için, hizmet hiçbir kısıtlama ve teknik sınırlama olmadan kullanılabiliyor. Bu yeni çözüm önce Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde kullanılacak.

Wirecard’ın yeni platformu aynı zamanda, birden fazla satıcıda geçerli olmak üzere, kart limitleri ve harcama modelleri için bilgi, mil, verimlilik ve bakımlar gibi ek bilgilerin gerçek zamanlı olarak işlenmesine ve yönetilmesine de olanak sağlıyor.

Filo yönetimi özellikleri dışında, bu kartlar vasıtasıyla sürücüler tarafından konaklama veya öngörülen masraflar gibi ek ödemelerin yapılması için de esnek bir şekilde kullanılabiliyor.

wirecard

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>