Techinside Google News
Techinside Google News

WirelessCar dünya çapında 10 milyon bağlantılı araca ulaştı

Bağlantılı araç hizmetlerinde lider bir yenilikçi olan WirelessCar, bugün 100'den fazla ülkede on milyon bağlantılı araca ulaşmanın önemli bir aşamasını duyurdu.

Bağlantılı araç hizmetlerinde lider bir yenilikçi olan WirelessCar, bugün 100’den fazla ülkede on milyon bağlantılı araca ulaşmanın önemli bir aşamasını duyurdu.

1999’da kurulduğundan bu yana WirelessCar, dünya çapında dijital hizmetler geliştirmek, sunmak ve işletmek için en büyük küresel otomobil üreticilerinin çoğuyla birlikte çalıştı.

Son yirmi yılı aşkın süredir WirelessCar, kapsamlı mobilite ekosisteminin önemli bir parçası olmuştur. Otomotiv endüstrisi hızla değişmeye devam ederken, WirelessCar esnek ve yenilikçi olduğunu kanıtlayarak otomotiv dijitalleşmesine öncülük ediyor ve bağlantılı araç hizmetlerinin gerçek değerini gerçekleştiriyor.

WirelessCar CEO’su Niklas Floren: “WirelessCar bir fark yaratmak için burada. Her yeni araba, büyüme yolculuğumuzu doğruluyor ve geliştiğimizi, yenilik getirdiğimizi ve geleceğe ölçeklendiğimizi gösteriyor. On milyon daha güvenli, daha akıllı ve daha sürdürülebilir bağlantılı otomobille hem müşterilerimiz hem de kendimiz için bugün tüm farkı yarattığımızı ve geleceğe hazır olduğumuzu gösteriyoruz” dedi.

2000 yılında birlikte acil durum çağrısını ve Volvo On Call’u başlattığı ilk müşterisi Volvo Cars’tan bu yana, WirelessCar istikrarlı bir şekilde büyüdü. Yeni iç görüler WirelessCar’ı ve hizmetlerini daha da iyi hale getirdiğinden, bu büyümenin faydaları OEM’lerle olan işbirliğinde doğrudan fark ediliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir