Word belgeleri PowerPoint sunumuna dönüştürülecek

0

Word belgeleri PowerPoint

Microsoft Word belgeleri için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Artık Word belgeleri PowerPoint sunumlarına dönüştürülebilecek.

Word belgeleri PowerPoint haline getirebilecek

Microsoft, kendi sistemlerini arasında entegrasyon sağlayarak kullanıcılara kolaylıklar sunuyor. Microsoft bu amaçla yeni bir dönüştürme özelliği geliştirdi.

Web AI ekibi tarafından geliştirilen özellikle Word belgeleri çok kolay bir şekilde PowerPoint sunumuna dönüştürülebilecek. Bunun için kullanıcıların Word belgelerinde dışa aktar dedikten sonra Export to PowerPoint’i seçmeleri yeterli olacak. Yapay zeka destekli özellikle birlikte Word belgeleri PowerPoint’e kolaylıkla dönüştürülecek.

Dönüştürme aşamasında Microsoft, kullanıcının başlıklarını ve metinlerini tespit ederek en ideal sunum haline getiriyor. Daha sonra ise kullanıcılar istediği şablonla, dönüştürme sürecini kolaylaştırabilecek.

Ayrıca yapay zeka, Word belgesinde kullanılan metinlere göre resim ve video önerileri de yapabiliyor. Böylelikle kullanıcılara hızlı ve akıllı bir seçim sistemi oluşturuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>